Hledáme nové ditributory našich bezlepkových směsí

Prodáváte zdravé produkty nebo třeba potraviny pro celiaky? A chcete mezi ně zařadit i naše bezlepkové směsi? Ozvěte se nám na e-mail nebo telefon níže anebo nám napište přímo do Kontaktního formuláře a určitě se domluvíme.

Kontakt

Napiště nám na e-mail: info@rumini.cz
Nebo zavolejte na tel.: +420 724 825 465
Případně využijte kontaktí formulář v sekci kontakty ve spodní části webu.

­

Plněné košíčky

  

Srpen 6, 2018

Ingredience

Těsto

1/2 hrnku moučkového cukru

1 2/3 hrnku bezlepkové směsi RUMINI Universal

150g Hera

2 lžíce vody

na špičku nože vanilky BENKOR

Náplň

150g cukru krystal

200ml smetana 33%

70g máslo

čokoládová poleva

Postup přípravy

V míse smícháme 1/2 hrnku moučkového cukru, 1 2/3 hrnku mouky a 150g změklé hery. Rukama propracujeme v drobenku. Přidáme na špičku nože vanilky a 2 lžíce vody. Na lehce pomoučeném vále vypracujeme těsto, dáme do mikrotenového sáčku a uložíme do lednice na 30 minut. Po vytažení z lednice těsto lehce vtlačíme do formiček (dá se použím forma na muffiny a košíčky) a pečeme při 180°C dozlatova.

Na pánev se silnějším dnem dáme lžíci vody, přisypeme 150g cukru krystal a necháme rozpustit. Nemícháme. Až začne cukr zlátnout, uchopíme pánev a kouživými pohyby cukr prmícháme. Přilijeme 200ml smetany. Pokud se karamel srazí, nic se neděje, pouze stále míchejte, až se hrudky karamelu znovu rozpustí. Do této směsi nakonec přidáme 70g másla. Hladkou hmotu naléváme na dno košíčků zhruba do poloviny.

Čokoládovou polevu si rozehřejeme a naléváme do košíčků na karamel. Takto připravené košíčky dáme do schladit do lednice.

00:00